Teniskology

KDE: TENISKOLOGY, všechna patra

PROGRAM

2 500 metrů čtverečních nabitých teniskami, celebritami a show!

Zaregistrujte se, získejte vstup zdarma už teď a o nic z cool programu nepřijdete!

Z náměstí Míru se můžete svézt do Vinohradského Pavilonu auty ŠKODA Monte Carlo, a to zcela zdarma. Anebo využijte shuttle cestou zpátky, až budete mít krabice plné nových bot.

Absolutní nutností bude návštěva sneaker marketu ve 2. patře. Těšte se na limitované edice i super nabídky. Ke svým novým teniskám navíc dostanete zdarma cool snapback. Pozor, tato TOP akce platí pouze pro prvních 2 000 nákupů!

Teniskology není jen prodejní veletrh, ale 11 hodin originálního programu napříč všemi patry. To nejzajímavější uvidíte na ŠKODA stage v patře 1, podívejte se ale i do všech showroomů, kde bude od rána do večera nabito workshopy a cool aktivitami největších sneaker značek.

O krabici plnou nových tenisek můžete začít soutěžit už teď – stačí vyfotit své sneakers a použít na Instagramu hashtag #teniskology a #mojetenisky. Soutěží a dárků bude ale mnohem víc!

Pro opravdové sneakerheads se otevře tetovací studio 33 Street Tattoo Shop, kde zájemcům jejich oblíbené tenisky zvěční na tělo zcela zdarma.

Na Teniskology se navíc potkáte i s 11 T GURUS, kteří vás bezpochyby inspirují – možná nejen k novým nákupům.

A pokud z jakéhokoliv důvodu dorazit nemůžete, sledujte nás celý den na Youtube prostřednictvím live streamingu nebo poslouchejte rádio Spin, které bude vysílat přímo z místa činu.

Tenisky Tenisky

program