Sharlota

Sharlota

Rapperka

Sharlota ​je 18letá​ svéhlavá​ talentovaná zpěvačka s osobitým stylem​, který nelze přehlédnout​. ​Profesionálně se zpěvu začala věnovat před třemi lety a cestu na výsluní si poctivě vydřela sama. ​Nejen kvůli zpěvu, ale také díky svým ostrým post​ojům a názorům​ se stala jednou z nejvlivnějších Češek na sociálních sítích. To​ ​vše z ní činí jedinečnou a neokoukanou osobnost české hudební scény.

Proč ty a Teniskology?
Boty, oblečení a celkový vzhled pro mě ještě před čtyřmi lety nebyly vůbec prioritou. O módu jsem se začala zajímat až nedávno, když jsem zjišťovala, co mi vlastně sluší a v čem se cítím nejlépe. Moje vášeň se naplno rozvinula po spolupráci s Footshop.cz, kde mě zahrnovali teniskami, kterým nešlo odolat. Dá se říct, že polovina bot, které mám (jsou jich desítky 🙂 ), jsou jen jedna velká náhoda, kterou jsem někde v butiku objevila. Na nakupování mám opravdu štěstí. Největší slabost mám pro ty od Nike.

Jaká vzpomínka se váže k tvým prvním teniskám?
Pamatuju si, že jsem za vysvědčení v 9. třídě dostala větší obnos peněz. Okamžitě jsem vyrazila do města a v prvním skateshopu si koupila úžasné modré tenisky. Ten den se konala také třídní rozlučka a já jsem tam ty své tenisky chtěla před všemi předvést. To jsem ale netušila, že rozlučka se koná u lesa, kde je bláto a hlína. Protože jsem boty nechtěla zničit, chodila jsem celý večer bosá. Při zpáteční cestě jsem poprosila kluky​,​ jestli by mě vzali na záda​. Na důvod se neptali. Když pak dole zjistili, že mě skoro kilometr tahali na zádech jen kvůli tomu, že jsem si nechtěla zašpinit nové boty,​ ​byl​i​ na mě dost naštvaní :).​ ​ …Co by člověk neudělal pro své mil​o​vané tenisky…:)?