IM Cyber

IM Cyber

DJka

Jedna z nejdéle hrajících DJek u nás procestovala kus světa, spoustu klubů a vystřídala několik hudebních žánrů. V posledních pár letech podléhá především kouzlu house music, stále ale úplně nezanevřela ani na drum’n’bass a občas ji můžete slyšet také v loungových setech. A vždycky ji zaručeně poznáte. V roce 2002 se IM Cyber zúčastnila Red Bull Music Academy v brazilském Sao Paolu. Když se právě nevěnuje hudbě, píše. Anebo zařizuje, aby se psalo o druhých.

Proč ty a Teniskology?

Protože každý ráno trávím ve svým teniskovým koutku víc času, než je normální, baví mě poznávat příběhy každýho modelu, který mám, i toho, co nemám. Mám slabost pro styling, kde tenisky hrají první housle, baví mě v nich běhat, hrát i chodit do společnosti… A bude skvělý zjistit, kolik lidí má pro tenisky stejnou slabost jako já. 

Jaká vzpomínka se váže k tvým prvním teniskám?

Žádná, protože ty úplně první jsem dostala, když mi byl jeden rok. Byly semišový, kotníčkový, východoněmecký a máma je má doteď schovaný. Ty opravdu důležitý jsou až první tenisky od značky Puma. Dneska už v nich žádnou parádu nedělám, ale v mém stále větším a větším botníku budou mít pořád svoje místo. Otevřely mi dveře do tohoto úžasnýho sneakers vesmíru a na to se nezapomíná.